Wyniki konkursu – masaż niemowląt

Prawie 20 tygodni temu ogłosiliśmy konkurs dla rodziców i opiekunów, którzy chcieli nauczyć się masować i wzmacniać swoje dzieci. Dziś możemy pochwalić się wynikami tego konkursu! Aby wygrać, uczestnicy musieli zaprezentować swoje umiejętności w zakresie masażu niemowląt.

Jesteśmy szczęśliwi, że tak wielu rodziców i opiekunów stanęło na wysokości zadania! Mamy tutaj samych zwycięzców: trzy główne nagrody powędrowały do Elizy Zerna z Gdyni, Marii Kowalewskiej z Warszawy i Krystiana Janusza z Bydgoszczy.

Do każdego zwycięzcy wręczyliśmy profesjonalny kurs masażu niemowląt oraz nagrody rzeczowe: profesjonalne oleje do masażu dla dziecka oraz skarpetki antypodrypowe dla rodziców. Uczestnicy konkursu byli bardzo zadowoleni ze swoich nagród – szczególnie skarpetki okazały się bardzo sympatyczną niespodzianką!

Kilku innych uczestników również zasłużyło na wyróżnienia. Wszystkie ich prezentacje były entuzjastycznie przyjmowane przez juro, a każdy ze sfinalistów otrzyma „Masaż Nocy” w formie specjalnego kuponu rabatowego. Kupon ten ma na celu promocję dalszej edukacji w tym obszarze i można go wykorzystać na kursy Master Masseur, aby ukończyć szkolenia nawet 85% taniej.

Zwycięstwo Elizy, Marii i Krystiana jest dla nas doskonałym dowodem na to, że edukacja seksualna to coś więcej niż tradycyjne metody. I jako organizatorzy chcemy poinformować innych rodzin, że poprzez mądre czerpanie z tradycyjnych metod edukacyjnych, a także odważne poznawanie nowo odkrytych talentów rodzinnych – sukces jest na wyciągnięcie ręki!

Konkurs „Najlepszy Masaż dla Niemowląt” doczekał się swoich wielkich finałów, w wyniku których poznaliśmy jego najlepszych uczestników i finalistów. To ważny moment dla świata masażu niemowląt, ogromna szansa na rozpowszechnienie tego kojącego zabiegu.

Wyniki tegorocznego konkursu „Najlepszy Masaż dla Niemowląt” okazały się bardzo zaskakujące. Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w stosunku do małych i słabych ciałek swoich podopiecznych. Wystarczy wspomnieć, że zwycięzcami zostały trzy mamy, które radziły sobie równie dobrze pracując ze swoimi niemowlakami jak profesjonaliści.

Wszyscy finaliści konkursu otrzymali szanse na spotkanie z ekspertami masażu niemowląt i bezpośrednie poszerzenie swojej wiedzy na temat tego rodzaju terapii. Oceniano nowatorskie pomysły i innowacyjne techniki masażu – możliwości były wręcz nieograniczone. Przed konkursem zawodnicy musieli przejść rygorystyczne szkolenia i egzaminy, aby zaprezentować kreatywne metody pracy z dziećmi.

Komisja składająca się z ekspertów wykazała, że wszystkie finalistki doskonale realizują wszelkie czynności dotyczące masowania niemowlaczka. Najważniejsze to bezpieczeństwo małego pacjenta, tworzenie atmosfery pełnego relaksu i ukojenia oraz koordynacja całego procesu masowania.

Cieszymy się, że wielu rodzicom udało się odnaleźć czas by przygotować swoje dzieci do tak ważnego i radosnego dzieła jakim jest masowanie niemowlaka. Mamom gratulujemy stanu posiadania oraz umiejętności poradzenia sobie z tym niemalże profesjonalnym egzaminem! Zachęcamy także wszystkie osoby, które maja możliwość sprawdzić swoje umiejętności w tym dziedzinie do zgłoszenia się na kolejny przesiewowy etap naszego corocznego konkursu!

Konkurs „Masaż niemowląt – wygraj wyjątkową sesję” okazał się strzałem w dziesiątkę! Już po raz trzeci firma Kosmetibu postanowiła rozdawać bezpłatne sesje masażu, aby promować i docenić cudowne korzyści płynące z takiego rytuału.

Firma ogłosiła wyniki kilka dni temu i ogromne zaskoczenie towarzyszyło zwyciężczyni z Warszawy – Małgorzacie G. Masaż niemowląt stał się ulubionym sposobem na uspokojenie jej 3-miesięcznego synka i chciała spróbować nauczyć się technik masażu, które będzie mogła zastosować w domu.

Masaż niemowląt to szybko rozwijający się trend, który pozytywnie wpływa na kondycję dziecka i relacjach rodzinnych. Techniki masażu delikatnie stymulują zmysły dziecka i ich rozwój. Jest on również idealnym sposobem na uspokojenie nerwowego malucha oraz łagodne przebudzenie spokojniejszych dzieci. Techniki masażu chronią układ odpornościowy, normalizują behawior dziecka, a także umożliwiają rodzicom bliski kontakt ze swoim maleństwem.

Oprócz Małgorzaty G., w Zwycięskoiw skorzysta 4 pozostały uczestników! Warto docenić oryginalność naszych nominowanych, w wspaniałych inicjatywach ich rodzinnych rozwi – Agata P z Poznania, Alicja T z Krakowa, Patrycja K ze Szczecina oraz Julia W z Katowic.

Wszyscy wyrówni nagrody bardzo mocnymi opiniami o profesjonalym podejsciu and zapałem do tego pięknego rytuału. Chcemy podziêkować ma³ym nominowanym i ich rodzicom oraz życzyæ im powodzenia podczas dalsze relaksacyjne galanterii!