Piękna strona z równie pięknymi poradami dla mam i tatusiów - świeże spojrzenie na macierzyństwo, uciekanie od stereotypów i mnóstwo praktycznych sposobów, dzięki którym przeżyłam z radością ciążę, poród i pierwsze dni z moją córeczką. I chcę więcej :-)Położna - pasjonatka pomaga rodzicom podczas pierwszych chwil z maluszkiem.
Wydawnictwo dla rodziców, ale i dla maluchów - dzięki organizerom, dzienniczkom i notatnikom można ułożyć sobie dzień z dzieckiem nie zapominając jednocześnie o tym, jak ważne jest celebrowanie wspólnych chwil :-)Jak dla mnie - niestandardowa firma szkoleniowa z niestandardowymi trenerami. Jest coaching, jest sprzedaż, są kompetencje miękkie i genialna filozofia życia.Consiliaris to nie tylko szkolenia, ale i finanse - marzenia o wolności finansowej są bliskie każdemu z nas. Dlatego właśnie pomoc specjalistów może być ważna - wyobraź sobie jeszcze, że doradca finansowy działa jak coach. Dla mnie idealne.

Life Skills Academy obejmuje patronatem Festiwal Zaangażowany, który odbył się 24 maja - 2 czerwca 2013. Wzięłam również udział w Festiwalu w charakterze trenera osobistego - uczestnicy będą mogli skorzystać z sesji treningowych w jego trakcie.

26 maja poprowadziłam warsztat rozwojowy Sukces w ramach Konferencji UJ W stronę zmian. Podczas spotkania porozmawiałam z uczestnikami o drodze do ekscytujących celów życiowych i przedstawiłam im narzędzia wspomagające realizowanie własnego scenariusza sukcesu.


Co sądzisz o tym artykule? Pozostaw słowo od siebie!


Technologia Blogger.

Translate this!

Mój blog na temat odchudzania:
eporady

Zapisz się do newslettera

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

- Copyright © Life Skills Academy -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -