Informacja prasowa: aktualizacja 04.09.2013


Jeszcze do niedawna blogująca mama mogła się kojarzyć z Matką Polką, która tęskniąc za dorosłym światem, postanawia odkrywać swoje życie pisząc blogi. Śledząc poszczególne strony, mogłam poczuć, jak trudne może być macierzystwo, ile wymaga, z jakimi wyrzeczeniami się wiąże. Aż tu nagle trend się zmienił! Dziś blogująca mama to inspirująca kobieta. Siedzi w domu z dzieckiem? Nie do końca – blogująca mama czyta, recenzuje, próbuje i inspiruje. Sprawdza ciekawe miejsca w swoim mieście, pisze o ważnych kwestiach związanych z dietą malucha, jego rozwojem i poszukiwaniem recepty na piękne dzieciństwo. Blogująca mama doskonale wie, czego chce – i powie Ci o tym – wejdź tylko na jej stronę. 


BAM – Bloggers And Authors Meet up – blogujące mamy to wydarzenie dedykowane kobietom, które postanowiły dzielić się swoją miłością do dzieci i dziecięcego świata. Te właśnie blogi to nie tylko pamiętniki – znajdziesz w nich masę inspiracji i bodźców do upiększenia swojego życia. Te blogi to poważna sprawa. Dlatego właśnie 28 września spotkamy się w Krakowie, żeby spojrzeć na blogowanie w pełen profesjonalizmu sposób. 

Krótko o wydarzeniu:
Organizator: Edyta Zając, autorka blogów Life Skills Academy, The Body. Naturally.
- w trakcie trwającego 3 godziny spotkania odbędą się dwa szkolenia (techniczne i kreatywne), które mają wspomóc uczestników w ich blogowaniu – każde szkolenie potrwa 30 minut.
- oprócz rozwojowych spraw, dajemy sobie 2 godziny na newtorking, wymianę doświadczeń, rozmowy przy kawie i szukanie współpracy. Cel: poznać się i zastanowić nad poszerzeniem własnej blogowej historii.Blogerzy, którzy zapowiedzieli swój udział w BAM – blogujące mamy Sponsorzy:

Wsparcie medialne:

Wsparcie merytoryczne i organizacyjne:

[ 8 komentarze... przeczytaj i skomentuj ]

 1. Damn, 22 września to data ostateczna? Akurat niedziela to dla mnie jedyny niedostępny dzień ^^'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróciłaś mi uwagę na błąd - dziękuję!
   21 września (sobota)!

   Usuń
 2. 28.09 - już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. mam nadzieję, że data na 100% bo rezerwuję bilety do Krakowa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że udało mi się zapisać i formularz poszedł:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja tutaj dopiero dotarłam ;( Jak mi przykro z tego powodu. Czekam na kolejne spotkanie blogujących mam i nie tylko :)

  OdpowiedzUsuń


Technologia Blogger.

Translate this!

Mój blog na temat odchudzania:
eporady

Zapisz się do newslettera

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

- Copyright © Life Skills Academy -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -