Książki tego miesiąca – przegląd i recenzje świetnych książek

W tym miesiącu zamierzamy zrecenzować książki, które naszym zdaniem są warte przeczytania. Nie będziemy recenzować książek dla naszych klientów, ale dla Ciebie. Istnieje bardzo szeroka gama książek i może to być dość przytłaczające, gdy zaczniesz na nie patrzeć.

Wybraliśmy tylko kilka książek, które naszym zdaniem ludzie powinni przeczytać i zostaną one zrecenzowane w ciągu najbliższych kilku tygodni. To świetne lektury, których nie chcesz przegapić!

Ta sekcja dotyczy czytania książek. W tym miesiącu wybraliśmy kilka świetnych lektur, które warto wypróbować i które na pewno będą warte Twojego czasu i pieniędzy.

Jestem prawdziwą miłośniczką książek i przez lata przeczytałam wiele książek. Oto niektóre z moich ulubionych, których możesz użyć jako podręczników na temat książek.

Lista książek w tym miesiącu cieszy się dużym zainteresowaniem. Najlepsze książki na drugą połowę 2018 roku dotyczą przywództwa, motywacji i przyciągania pracowników.

Pierwsza recenzja, jaką mamy, to artykuł opublikowany na Medium.com przez pisarza o imieniu (Carlos). Opiniuje swoje ulubione umiejętności z zakresu biznesu: komunikację i perswazję, umiejętność rozwijania pomysłów, kreatywność i entuzjazm do tego, co robisz.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie nowego miesiąca jest recenzja, ponieważ w tym miesiącu możemy spodziewać się tego, co najlepsze w książkach. Ta sekcja nie tylko recenzuje książki, ale także recenzuje je według gatunków.

Dla mnie dobra recenzja książki jest jak czytanie pierwszego rozdziału książki. Nie możesz oczekiwać, że natychmiast przeczytasz całość. Ale jeśli przejdziesz przez to dokładnie jeden po drugim i zrobisz notatki na temat każdego zdania, będziesz w stanie dowiedzieć się, co jest w nim nie tak i poprawić.

Byłem częścią grupy na kursie online na temat copywritingu i mieliśmy napisać recenzję do każdej z książek, które do tej pory dokładnie przestudiowaliśmy na kursie. Stało się to dość nużące, ponieważ szukałem nowych książek/autorów, na których mógłbym oprzeć swoje komentarze. Problem polegał na tym, że bez względu na to, ile studiowałem i ile godzin poświęciłem na przemyślenie każdego artykułu, w żadnym z nich nie mogłem znaleźć niczego naprawdę przydatnego!

W świecie książek pojawia się wiele nowych i ekscytujących tytułów. Przejrzeliśmy kilka świetnych książek w artykule z tego miesiąca i przedstawiliśmy nasze opinie na temat tego, czy są warte twojego czasu, czy pieniędzy.

Książki obejmują powieści, literaturę faktu, książki biznesowe, biografie, powieści graficzne i inne. W tym miesiącu przejrzeliśmy wiele różnych tytułów, których nie możesz przegapić, ponieważ obejmują one szeroki zakres tematów. Mamy nadzieję, że tak bardzo spodobało Ci się to, co przeczytaliśmy, że zechcesz to kupić!

„Autor jest w pełni świadomy, że granica między fikcją a literaturą faktu nie zawsze jest wyraźna i dlatego nie próbuje przedstawiać prawdziwego życia ani dostarczać zbyt wielu faktów na temat życia jednostek, ale zamiast tego używa fikcyjnych postaci i fikcyjnych sytuacji, aby dać nam jego opinia.

W tym miesiącu już recenzowaliśmy książki, więc przejdź do recenzji książek, aby zapoznać się z najnowszymi odkryciami książek.

Czytałem ostatnio wiele świetnych książek i przedstawiam swoją opinię na ich temat. Dam ci recenzje i podsumowanie, abyś mógł zdecydować, czy jest wart twoich pieniędzy, czy nie. To moje ulubione książki, które recenzowałem w ciągu ostatniego miesiąca.