Archive for marzec 2013

Energy Award Each Month

Jakiś czas temu wspomniałam na facebookowej stronie Life Skills Academy o nowym narzędziu, które poddaję testom w kolejnym miesiącu. Cel: totalne osiąganie celów. Czy Ty też masz wrażenie, że już jest kwiecień

W zeszłym tygodniu zadbałam o to, aby określić sobie dokładnie, z czym chcę zakończyć kwiecień. Dzięki precyzyjnym ustaleniom jeszcze w marcu zadbałam o realizację wyznaczonych celów - okazało się, że wyznaczenie własnych terminów sprawia, że otwierają się nowe możliwości. Wyobraź sobie, że chcę spotkać się z kilkoma osobami. I przekładam go z tygodnia na tydzień. Jakoś się nie udaje. Jeśli jednak decyduję się na zapisanie tego i wciśnięcie tego w pewne ramy - wszystko układa się tak, jak trzeba. Mój przyjaciel zgodził się na śniadanie w Limanowej o 8:30 w najbliższy wtorek - w innym terminie w kwietniu nie pojawię się w tym mieście. Jeśli nie ułożyłabym tego w ten sposób, musiałabym znów żałować, że zrezygnowałam ze spotkania. W przypadku planowania idealnie działa prawo przyciągania. Wystarczy, że po prostu założysz realizację pewnych celów - mniejszych i większych. A potem przed Tobą otwierają się kolejne drzwi.sobota, 30 marca 2013
Napisała Edyta Zając

Teraz Ty - koniec z odkładaniem SIEBIE na później | CZAS | Kraków, 7 kwietnia 2013
Wyobraź sobie, że każdy dzień wiąże się z dużą ilością zrealizowanych planów i całą masą zakończonych sukcesem zadań. Każdy dzień. Nie odkładasz niczego na bliżej nieokreślone później. Nie rezygnujesz z celów, działasz i do tego - cieszysz się tym, jak wygląda Twoje życie. 

środa, 27 marca 2013
Napisała Edyta Zając

Szkolenie "SUKCES" | Teraz Ty - koniec z odkładaniem SIEBIE na później | Kraków, 6 kwietnia 2013

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie: czy jesteś człowiekiem sukcesu?
Skąd wiesz, że jesteś lub nie?

Prawdopodobnie inni ludzie myślą o Tobie w ten sposób - dla nich jesteś uosobieniem sukcesu. Możliwe, że i Ty tak siebie widzisz, a może chcesz tak siebie nazywać. Wierzysz w to? Czy żyjesz według swojego własnego scenariusza? Czy wykorzystujesz maksymalnie swój potencjał? Czy jesteś sobą? Czy podejmujesz najlepsze decyzje? Czy wiesz, co znaczy dla Ciebie słowo "najlepsze"?

Napisała Edyta Zając

Practice Self Care (90-60-90)
Wokół mnie mnóstwo rzeczy, nad którymi pracuję. Jest stos produktów do sklepu do sfotografowania, faktury do zaksięgowania, materiały na szkolenia do dopracowania, kilka niedokończonych segregatorów i laptop. Laptop czekający na odrobinę uwagi - w nim niewyobrażalna ilość spraw do załatwienia. Choć moje domowe biuro jest idealne - w kolorze bieli i fioletu, kryje w sobie demony. Albo inaczej - mogłoby kryć w sobie demony. Jeśli tylko bym na to pozwoliła.

czwartek, 21 marca 2013
Napisała Edyta Zając

Czy psychologia jest potrzebna NORMALNEMU człowiekowi?

Pytanie numer jeden. Pytanie, które pojawia się zawsze - tuż po tym, gdy mówię o mojej pasji do psychologii. Pytanie, na które wiele osób nie potrafi w precyzyjny sposób odpowiedzieć. Po co mam podejmować rozmowę z psychologiem, jeśli w moim życiu wszystko się układa w miarę dobrze? Dlaczego mam przyznać się, że poszukuję inspiracji u psychologa - co powiedzą inni? 

Jeśli masz czas, pozwól sobie na obejrzenie wystąpienia Martina Seligmana, psychologa, którego bardzo podziwiam - twórcę nowego, niezwykłego nurtu - Psychologii Pozytywnej. 
środa, 6 marca 2013
Napisała Edyta Zając

Technologia Blogger.
Mój blog na temat odchudzania:
eporady

Zapisz się do newslettera

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

- Copyright © Life Skills Academy -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -