Napisała : Edyta Zając piątek, 23 sierpnia 2013To, że w naszym domu pochłania się książki to żadna tajemnica. Nie ukrywamy tego, ale powoli zaczęliśmy sprawdzać, z którymi egzemplarzami możemy się pożegnać, które oddamy, a które pojawią się na allegro. Selekcja dokonana i to nie bez powodu. Każda książka musi mieć swój dom - miejsce na półce. Nam brakuje półek, a książki wciąż napływają, pojawiły się nowe - te zostaną z nami na zawsze (dla nich dom musi się znaleźć!).

Kilka tygodni temu, w niedzielny wieczór, dotarła do mnie wyjątkowa książka. Znacie mnie już - książka o spełnianiu marzeń, poszukiwaniu siebie, dostrzeganiu i doświadczaniu musiała być idealnym prezentem dla mnie, prawda? Do tego wspaniała dedykacja, mnóstwo ciepła od pana Andrzeja Żubryckiego i kilka świetnych pomysłów w głowie. Nie mogłam tak po prostu przeczytać jej (sobie i Hani) i odłożyć jej na półkę. Czas na przekazanie "Trzech marzeń" dalej!

Mam dla Was 5 pięknych egzemplarzy współczesnej baśni "Trzy marzenia" autorstwa Andrzeja Żubryckiego. Jak wygrać jedną z książek?

1. Najpierw polubienia facebookowe i blogowe:
2. Udostępnij na swoim facebookowym profilu to zdjęcie i napisz w komentarzu do niego zakończenie zdania: Żyć jak w baśni to dla mnie...
Pamiętaj: jeśli mam zauważyć Twoje zgłoszenie w konkursie, udostępnij zdjęcie publicznie. Dodaj swój komentarz na profilu Life Skills Academy tutaj (od razu zauważę Twoje słowa).

3. Konkurs trwa od 23 sierpnia 2013 (godzina 8:00) do 26 sierpnia 2013 (godzina 8:00). 

4. Zwycięzca zostanie wybrany 26 sierpnia i ogłoszony na stronie facebookowej bloga i na blogu wieczorem tego samego dnia. Na zgłoszenia zwycięzców będę czekać do 28 sierpnia. Nagrody zostaną wysłane pocztą na adres, który podadzą zwycięzcy. 

5. Tak, jest to konkurs dla użytkowników facebooka - wkrótce pojawi się konkurs dla wszystkich - obiecuję :-)Trzymam kciuka!
E

[ 4 komentarze... przeczytaj i skomentuj ]

  1. Czekałam na ten konkurs! Tak się cieszę, że "Trzy marzenia" znajdą nowych właścicieli :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam książki - a taka tematyka bardzo w ostatnim czasie mi pasuje.

    OdpowiedzUsuń


Technologia Blogger.

Translate this!

Mój blog na temat odchudzania:
eporady

Zapisz się do newslettera

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

- Copyright © Life Skills Academy -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -