Archive for luty 2011

Jesteś tu pierwszy raz? Zacznij tutaj...

Witaj :-)
Cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. Mam na imię Edyta i od początku 2011 roku piszę artykuły związane z samorozwojem, zarządzaniem czasem i psychologią wyglądu. Jestem psychologiem i trenerem umiejętności społecznych i osobistych - mam ogromne szczęście, że moja ukochana psychologia właśnie w taki sposób istnieje w moim życiu. To właśnie w korespondencji do tematów moich szkoleń piszę tego bloga - mam nadzieję, że Cię to zainteresuje i pozwolisz sobie na chwilę odpoczynku przy Life Skills Academy.


fot. Urszula Szkiłądź


Moją ogromną pasją jest zarządzanie czasem - właściwie.. zarządzanie zadaniami. Prawie dwa lata temu odkryłam wyjątkowo działającą metodologię Getting Things Done, a rok temu - stronę Remember The Milk. Dlatego, zamiast pisać o metodach, które nie sprawdziły się w moim przypadku, będę zagłębiać się temat GTD i RTM. Uwielbiam to, co dzieje się w moim życiu, odkąd stosuję te dwa narzędzia - kolejne studia, praca, małżeństwo, nauka 5 języków obcych, podróżowanie, relaks, sport, gotowanie - na wszystko mam czas, a wcześniej myślałam, że nie jest to możliwe. Odkąd zarządzam swoimi zadaniami w taki sposób, mam konrolę nad swoim otoczeniem, nad sprawami, które dzieją się w moim życiu i skutecznie pozbyłam się wrażenia, że marnuję czas, że życie przelatuje mi przez palce, że czegoś mi brakuje. To fantastyczne uczucie!

Jeśli chcesz spróbować RTM i GTD, sprawdź moje artykuły Remember The Milk Beginners - nie ukrywam, że skuteczne radzenie sobie z pracą, uczelnią, a także relacjami z innymi ludźmi związane jest w moim życiu z odpowiednim zarządzaniem czasem. Jeśli i Ty tak to czujesz i masz jakiekolwiek pytania lub chcesz podzielić się ze mną wskazówkami i radami - czekam na komentarze :-)

Zapraszam Cię też do udziału w projekcie, który zmienił skutecznie moje życie - 30 Days to Change to 30-dniowy program ulepszania swojego życia. Przez cały wrzesień bardzo intensywnie pracowałam nad zmianami, dążyłam do ideału i doszłam do takiego momentu w życiu, kiedy poczułam niezwykły przypływ pewności siebie i pewności, że nic i nikt nie zagrozi mojemu poczuciu własnej wartości. Przekonałam się, jak ważne jest uporządkowanie swojego życia i skupienie na sobie - cudowne i satysfakcjonujące relacje z innymi są naturalnym efektem tych zmian. Jeśli i Ty pragniesz doświadczyć czegoś nowego - spróbuj podążać krok po kroku w projekcie :-) W razie pytań - odpowiadam na każde komentarze i pytania.


Właśnie rozpoczęłam pracę nad kolejnym projektem - rozwinięciem 30 Days to Change. Przez 14 dni pracuję nad profesjonalnym wizerunkiem. Dołącz do mnie :-)

Po prawej stronie bloga znajdują się zakładki tematyczne związane z moimi artykułami - w wolnej chwili sprawdź, co przygotowałam. Polecam szczególnie moje propozycje i inspiracje związane z projektowaniem i zarządzaniem przestrzenią tak, aby służyła ona naszemu wysiłkowi umysłowemu :-) Jestem na etapie urządzania mieszkania i chcę podzielić się z Tobą moimi fascynacjami.



Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do naszych fanów na facebooku i obserwatorów bloga. Nie wahaj się udostępniać linków do moich artykulów na swoich profilach - niech informacja i ekscytujące pomysły docierają dalej. Wspólnie możemy dokonać wielkich zmian.



Pozdrawiam ciepło,
Edyta Zając


P.S. Jeśli tak jak ja uwielbiasz zdrowy tryb życia, jesteś fanem domowej pielęgnacji i wyjątkowych przepisów na pyszne dania, sprawdź proszę blog, który prowadzę od jakiegoś czasu: The Body. Naturally. Właściwie, najlepiej będzie, jeśli zajrzysz do mojego powitalnego posta :)




piątek, 18 lutego 2011
Napisała Edyta Zając

Technologia Blogger.
Mój blog na temat odchudzania:
eporady

Zapisz się do newslettera

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

- Copyright © Life Skills Academy -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -